Máta, efektivita a povznesená deprese

5. october 2013 at 20:20 | S. |  Zápisky
Jak jste si někteří už mohli všimnout, poslední dobou se buďto utápím v depresích, nebo se raduji ze života s elánem dítěte. No a poslední dobou se mi daří propojovat tyhle dva stavy. Mám neuvěřitelně dobrou náladu při depresi. Oxymorón? Možná. Ale mě se zdá, že tento stav mysli mě pronásleduje každým mým dnem. Je to poněkud lepší než mít depresi v pravém slova smyslu, nicméně to není ani tak dobrý pocit, jako mít čistě dobrou náladu. Nicméně se alespoň nechovám přehnaně ztřeštěně, jako se mi to občas při dobré náladě stává.
Tato veselá deprese (ano, teď je to oxymorón v pravém slova smyslu) mě nutí snažit se být co nejefektivnější, což není úplně špatné, a také za sebe převzít finanční zodpovědnost. Převzít za sebe finanční zodpovědnost je sice plán velice futuristický, ne-li přímo utopický, nicméně se o to můžeme pokusit, že? Takže mám v plánu vypracovat wordovskou tabulku s příjmy a výdaji měsíčně a pohrávám si s myšlenkou jak moc k mému plánu finanční zodpovědnosti sedí kolonka "nevráceno, štípnuto, vyžebráno z peněženek rodičů". Nicméně plán dobrý a až uvidím ty hodnoty mých nelegálních příjmů, určitě mě hryzne svědomí a začnu to omezovat.
Vedle mě ve vlaku sedí dvě dámy a nadávají na všechno. Od servírek po bydlení. A teď začali o zubech... Má povznesená nálada klesá...
Zjistila jsem o sobě srandovní věc. Jsem přehnaně hysterická a dělám scény, které ani dělat nechci, stejně je dělám a pak se za sebe stydím. Příznaky začínající schyzofrenie (Začínající? Směje se mých pět alter eg.) a je na čase s tím něco dělat. Pokud máte nějaké tipy, velmi je uvítám. Zatím sázím na neustálé připomínání "toho jaká chci být" a motivační přednášky.
Pac a pusu
Succ, Igi, Naoki, Raymond, Ryan, Rose

A na tu mátu jsme nějak zapomněli...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Sentencia Sentencia | Web | 7. october 2013 at 9:39 | React

momentálně vůbec nejsem v pozici, kdy bych mohla někomu radit, protože se sama plácám od jedné deprese k druhé, takže v tomhle směru ti moc nápomocná nebudu...  :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama