Barbie a Malibu!

14. september 2013 at 14:35 | S. |  Úvahy
Je strašně zvlášní, táhnoucí se odpoledne. Přesně takový ten den, kdy se vám nechce nic dělat, venku je škaredě, uvnitř je zima a člověk má chuť se zachumlat do tlustého svetru, natáhnout si pletené ponožky a s čajem se skrčit v křesle a číst knihu nebo sledovat seriál. Žel bohu, přestala fungovat moje stránka na seriály a já jsem si teda ze zvědavosti pustila dětský seriál Barbie, life in the dream house. Už mě z té růžové bolí hlava a jsem alergická na to, jak Ken omdlévá pokaždé když uvidí šťeňátko, protože je tak roztomilé až to neustojí, nicméně jako parodie "Barbie" stylu je to neuvěřitelně výborné. Alespoň ze začátku bylo, přijde mi, že v pozdějších dílech to už to snad tvůrci začali brát vážně. Nicméně když se Barbie se svými kamarádkami stratily v jejím šatníku a byli dva dny bez vody a jídla, musela jsem opravdu strašně smát.
Smutné je, že malé holčičky, pro které je to primárně určeno, budou tuto záplavu třpitek a růžové brát vážně a budou snít o šatníku ve kterém se lze ztratit a který vám zabrání jít ven pokud váš model bude méně než dokonalý... A pokud odmítnete převléknout se, zůstanete uvěznění navždy.
Když si to shrneme, vřele doporučuji na nudná sobotní odpoledne kdy už není opravdu co jiného dělat, ale pouštět tento "seriál" malým dětem bych zakázala.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Domush Domush | Web | 14. september 2013 at 17:00 | React

jej tak to bych se taky zasmála, to že se ztratí v šatníku je opravdu absurdní:D ale taky jsem se na to dívávala :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama