Uvažuj, miláčku, uvažuj.

15. march 2012 at 18:31 | Succuba |  Zápisky
Ve snaze dodržovat Carnegieho pravidla, mi občas uklouzne tak špatná věta, že zabije veškerý moment. Nevědomky jsem dnes urazila hned dva lidi, které jsem fakt urazit nechtěla. Poprvé jsem spolužačce, která mě na Carnegieho navedla, naprosto neeticky zkritizovala kabelku. To co jsem řekla, vyznělo úplně jinak než jsem chtěla říct. Fakt jsem se styděla. A asi hodinu a půl na to, jsem doučovatelce z matematiky řekla, že se mi nikdy na její hodinu jít nechce. Přitom to bylo myšleno tak, že se mi spíš nechce už nic dělat do školy a vyznělo to, tak jak to vyznělo. No sláva, fakt se musím pochválit jak neuvěřitelně dobrý dojem dělám.
Dnes ve škole, jsme šli na one man show, jmenovalo se to "Příliš hlasité ticho" a bylo to úžasně psycho. Potom mě tatínek vyzvedl ze školy a dovezl k fotografovi nechat se nafotit, což bylo neuvěřitelně příjemné. Naposledy jsem se byla fotit profesionálem na občanku a ty fotky nebyly zrovna lichotivé, ale tahle paní, protože to nebyly předpisové fotky, mě nechala se hodně usmívat a natáčet hlavu a vyšly moc pěkné fotečky. Vybrali jsme dvě a já jsem si připadala jako celebrita. No ne? Vždyť koho si ze školy vozí fotit... Tatínek totiž potřebuje moji reprezentativní fotku, aby mi pomocí ní a nějaké pěkné fotky na lyžích scháněl sponzory. Protože s tím jak moc máme v plánu příští rok lyžovat by jsme to, ač jsme poměrně finančně zdatní, neutáhli ani z poloviny.
Před chvílí jsem se vrátila z dívčí "jízdy." To se projevuje tak, že se pár holek sejde a navzájem si zvyšujeme samy na sobě ega. Nejsem si tak úplně jistá, jestli poředatelka této geniální akce ví jak se správně chovat, ale to co předváděla rozhodně spárvé chování není. Mám ji ráda, nicméně mohla by trošku mírnit některé své výrazy. V soukromí je úžasnej člověk, mezi lidmi, potvora s hnusnými hláškami které, ač jsou myšleny jako sranda, zraňují. Docela dost. O to víc mě zamrzelo, že jsem já byla taky taková, ale ta kniha mě vážně mění.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement