Totální výbuch.

23. february 2012 at 16:04 | Succuba |  Zápisky
Oooo můůůj bože! Ta letargie co na mě upadá je k nesnesení. Ještě včera, jsem měla tak výbornou náladu a dnes, obrat o stoosumdesát stupňů. Totálně zabitá nálada. Nechce se mi absolutně nic. Když jsem jela autobusem a přemýšlela, jestli vystoupit o zastávku dřív a jít kratší dobu domů nebo si autobusem zajet delší cestou až k nám tak se mi nechtěla ani jedna z variant a co hůř, nechtělo se mi ani domů na tož pak k nějaké kamarádce. Vážně to bylo zoufalé. Dokonce teď se mi nechce psát, ale přemůžu se. Vím že v závěru mi to snad pomůže. Jenže nevím o čem psát, nevím z čeho na mě tak otřesná nálada sedla. Že by mi zase chyběl sex? No, ani bych neřekla. Spíš si připadám nemilovaná. Mám pocit že mě lidi nemají rádi. I lidi, kteří mě rádi mají, což je zvláštní protože mi to mnozí z nich dávají najevo. Fakt bych se měla zase chvíli soustředit na sebe a ne jen na to abych byla výkoná co se lyžování a školy týče. Už jsem začala. Pustím si seriál a naložím se do vany, to bude nejlepší, asi. Vypnout, jen vypnout. Připadám si, že je toho na mě moc. Tolik bych toho chtěla stihnout, a nemůžu. Nemám čas. Nemám. Jistě můžete si říct, proč si teda najdu čast psát nesmyslné bláboly na blog, ale vzápětí vám jednoduše odpovím: bez alespoň takovéto duševní hygieny bych se zhroutila. Říkejte si co chcete, ale toto mi pomáhá víc, než se vypovídat kamarádce, která to stejně nepochopí a navíc mě to ani nenechá doříct a už mě bude chtít rozebírat, popřípadě rozebírat ji. Ne, jsem k nim nespravedlivá, všichni ti, co mají právo se nazývat mými kamarády jsou úžasní lidé. Mám je ráda a za tu předchozí větu se stydím. Ale nesmažu ji. Další novinka, po týdnu se mi ozval BP, oslovuje mě kotě, což by mi nevadilo, kdyby to skoro nesvádělo myslet si něco nemístného. Viz poslední článek se zmínkou o něm a spekulaci na téma přítelkyně, být či nebýt a další tajemství našeho prapodivného vztahu. Chce mě vidět, ale já si nepřipadám ve stavu ho vidět. Moje otřesné nachlazení se hodně zlepšilo ale úplně zdravá nejsem. Pořád nesmím lyžovat a o víkendu, kdy rodiče už tedy chtějí zákaz lyžování porušit se já naopak, po dvou měsících chci vydat strávit víkend jinak než na horách. Chtěla bych jet na larp. Tak doufám, že mi to rodiče dovolí. :)
Succuba
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mary-Ane Mary-Ane | Web | 24. february 2012 at 13:15 | React

NEvíš, jak moc bych chtěla lyžovat...Ale ne v brankách, to už mě neba. Chtěla bych zase na cross a jezdit v klopenejch zatáčkách, což je ještě víc omezující, než ty branky, nicméně je to pořád věc, kterou miluju.
Za tu větu o kamarádech se nestyď, dokonce se malinko stydím já, protože tě nenechávám domluvit, když to potřebuješ :((( Udělej si chvíli na sebe a odpočiň si, někdy je to opravdu to nejlepší, co se dá dělat

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement