Nevěra v zájmu zachránění vztahu?

30. january 2012 at 7:10 | Succuba |  Zápisky
Nevěra v zájmu zachránění vztahu? Tak jsem se od BP dozvěděla, že jeho přítelkyně vlastně je stála, ale v žádném případě ne jediná a je prý tak špatná v posteli, že ji podvádět musí, jinak by už spolu dávno nebyli. Buď by to nevydržel on, nebo by to nevydržela ona, protože: "kdyby si tři měsíce pořádně nezašukal, tak by byl tak nehorázně protivnej, že by to nedala." Jak už jsem předtím psala, nějak mi nevadí že má jinou. Je mi jí defakto fakt líto, ale nehodlám kvůli tomu nic měnit. Zvlášť, když ta osoba se kterou si chodí pořádně zašukat jsem já ne? Vlastně jí zachraňuju vztah. Kterej se stejně rozpadne, s tímto přístupem chlapeckého osazenstva partnerství, ale co už. Když bych to nebyla já, byla by to nějaká jiná. Já jsem prej byla relativně dobrá v posteli už od mého poprvé. Ba co víc, na třetí metě jsem prý byla dobrá už předtím. A ta holka je o sěst nebo pět let starší než já. Potěšilo mě to, samozřejmě. Kdo by nechtěl slyšet že je dobrej v posteli. Navíc BP nějak nepočítá s tím, že bysme to mezi námi ukončili nějak brzo, přestože říkal že v momentě kdy se ta holka v posteli zlepší tak už nevěru potřebovat nebude, několik momentů na to už polemizoval na téma oslava mých narozenin na tak dlouhou dobu, někde v soukromí, kolik by se dalo z mých rodičů vytřískat. A to mé narozeniny jsou až za tři měsíce, což je podle mého měření času ve "vztahu" poměrně dlouhá doba. To mě taky potěšilo. Všeobecně mi dělal jen a jen radost v rozhovoru který jsme vedli. Taky jsme se dohodli, že mi koupí osobní obojek. Z té představy úplně taju. Zeptal se mě jaký by se mi líbil a tak jsem mu lehce popsala moji představu, uvidíme jak se to vyvrbí. Rozhodně osobní obojek je docela kouzelná věc, na tom jsme se shodli. Je v tom něco rituálního a tak trochu i závazného. Už nebudu jen obyčejná kurva. Už budu mít svůj obojek. Kousek kůže a kovu od něj, který bude patřit jenom mě a já s ním na krku zase jenom jemu. To je děsně pěkné... Oddaná, zmatená a kurevsky bezcitná Succuba
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Břídil Břídil | 9. december 2013 at 1:21 | React

Pěkná povídka:-) Představuju, jakej Ti nasadil asi obojek, tenhleten by Ti padnul: http://www.ruzovyslon.cz/obojek-kozeny/    Tak co, byl aspoň podobný tomu na  tomto obrázku, co Ti nasazoval?? :-)

2 Béda Béda | 9. december 2013 at 1:22 | React

Pěkná povídka:-) Představuju, jakej Ti nasadil asi obojek, tenhleten by Ti padnul: www.ruzovyslon.cz/obojek-kozeny/ Tak co, byl aspoň podobný tomu na  tomto obrázku, co Ti nasazoval?? :-)

3 Succuba Succuba | Web | 28. december 2013 at 1:10 | React

[1]:
To nebyla povídka, to byla realita, bohužel. Bylo mi asi 15 a neměla jsem žádnou sebeúctu... :) Nicméně s panem BP se dodnes scházíme a máme moc hezký přátelksý vztah.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement